Tuulika Massaažituba

Massaažituba

Massaaž aitab taastada tervist, maandada stressi ja luua hea enesetunde!

Kiiu Massaažitoa nime all juba mõnda aega tegutsenud Tuulika Nikkarinen pakub klassikalist massaaži, TuiNa massaaži ja jalatalla punktmassaaži. Tuulika vastuvõtupäevad on tavapäraselt kolmapäev ja reede. Aja broneerimiseks palun kontakteeruda kõrvalolevate kontaktide kaudu.

Klassikaline massaaž on kõige levinum massaažiliik, kus erinevate võtetega vabastatakse energia, aktiveeritakse vere- ja lümfiringeid ning ergutatakse ainevahetust. Massaažis kasutatakse õli. Klassikaline massaaž vähendab pea- ja lihasvalusid, tekitab heaolutunde, lõõgastab nii vaimse kui füüsilise pinge korral ning suurendab organismi vastupanuvõimet haigustele.
Vastavalt soovile ja vajadustele tehakse kogu keha massaaži või osalist massaaži probleemsetele kehapiirkondadele.

TuiNa on Hiinast pärit massaažiliik. Tuina massaaž algab diagnoosimisega. Põhilisteks diagnostika vahenditeks on küsitlus, vaatlus ja palpatsioon ehk probleemsete piirkondade katsumine, vajutamine vm.
Tui tähendab „ lükkamist“ ja Na tähendab „ tõstmist ja pigistamist“.
TuiNa massaaži manipulatsioonide eesmärgiks on tasakaalustada yin ja yang, eemaldada energiablokeeringud kanalitest ning soodustada eluenergia ja vere ringlust.
TuiNa-s ei kasutata õli, massaaži tehakse läbi puuvillase riide.

Vastavalt soovile ja vajadustele tehakse kogu keha massaaži hõlmates kogu keha (kaela, selga, tuharaid, käsi, jalgu, pead ja nägu) või osalist massaaži probleemsetele kehapiirkondadele.

TuiNa massaaž käivitab keha eneseabi-süsteemi, tagab hea ainevahetuse ning korras immuunsüsteemi. TuiNa on tõhus erinevate selja- ja liigesevalude, sporditraumade, unetuse/unisuse, depressiooni, stressi, rahutuse, kõhukinnisuse või -lahtisuse, peavalude ja migreeni ning mitmete teiste tervisehädade korral.

Jalatalla punktmassaažil kombineeritakse omavahel erinevaid massaaživõtteid. Jalalaba kindlate tsoonide stimuleerimisel aktiveeritakse keha erinevaid tsoone ja organeid. Hiina jalamassaaž põhineb Hiina meditsiini tarkustel, mille järgi kogu inimese organism projitseerub jalgadele (samuti ka kätele ja kõrvadele). Kõik siseelundid, luud, liigesed, meeleelundid jne on seotud teatud piirkondadega jalgadel. Vastava piirkonna mõjutamine jalal toob kaasa muutused tervenemise suunas vastavates organites meie kehas. Jalamassaaž on ka lõdvestava toimega, massaaž algab ravimtaimedest segatud jalavanniga, seejärel masseeritakse erinevaid piirkondi ja punkte jalatallal, pahkluul ja säärtel. Massaažis kasutatakse õli.

Hawaii massaaž Lomi Lomi on üks suurepärastest massaažiliikidest, mis tegeleb üheaegselt nii haiguse põhjuse kui ka tagajärjega ning sobib toetama iseeneslikku tervenemisvõimet. Lomi Lomi on Hawailt pärit templi stiilis kehatöö, mida algselt praktiseerisid Kahunad (meistrid) oma templites selleks, et iseennast transformeerida ja tasakaalu viia. Lomi Lomi massaaži alguses tehakse alati taotlus spetsiaalselt inimese tervendamiseks ja tema tervise heaks. Lomi Lomi massaaž vabastab blokeeritud ja allasurutud tundeid – tegeleb lisaks füüsiliste probleemide lahendamisele ka nende emotsionaalsete põhjustega. Tehes massaaži süstemaatiliselt, võib see täielikult taastada inimese tervise.

Kontakt

Tuulika Nikkarinen

Telefon: +372 524 4055

E-post: tuulika.nikkarinen@gmail.com

Ajad: kolmapäeviti ja reedeti ning eelneval kokkuleppel ka nädalavahetustel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Loe rohkem: www.lomilomi.me

Kontakt:  allan@lomilomo.me 

+372 5167838 Allan Laine